Świąteczne dekoracje z IKEA

4f5f8cbac8962aefc45

Zbliża się Boże Narodzenie i w większości domów dobiegają już końca przygotowania do tego najbardziej oczekiwanego Święta w roku. Lista prezentów zrobiona, menu na wigilijny stół przemyślane, porządki zaplanowane tradycyjnie na ostatnią chwilę… Jednak czy na pewno o niczym nie zapomnieliśmy?

By nasze Święta były jeszcze bardziej magiczne i wyjątkowe, powinniśmy zadbać o każdy szczegół. Dlatego zastanówmy się, gdzie w tym roku powinna stanąć choinka, jak też zaaranżować wnętrze, okna, drzwi oraz – co najważniejsze – nasz stół świąteczny. Choć nastrój tworzą przede wszystkim ludzie, warto również dopełnić go klimatycznymi, świątecznymi dekoracjami, które pozwolą nam poczuć prawdziwą magię Świąt.

Trudno wyobrazić sobie Święta Bożego Narodzenia bez pięknie udekorowanego stołu.

– Wystarczy naprawdę niewiele, by Święta pojawiły się na naszym stole – mówi Agata Kubicka-Dousa, Specjalista ds Wystawiennictwa  z IKEA Kraków. Można to zrobić na wiele sposobów, wykorzystując elementy, które już posiadamy w domu (np naczynia), jednak nadając im nowego, bardziej świątecznego charakteru za pomocą drobiazgów i własnej inwencji – Kolekcje świąteczne łączymy z już posiadaną zastawą, urozmaicamy szczegółami. Zazwyczaj wystarczy zaledwie kilka dodatków, aby całość nabrała zupełnie nowego wydźwięku – dodaje.

Świąteczny stół nakryć możemy w stylu tradycyjnym czy też bardziej nowocześnie. W IKEA Kraków znajdziemy do tego celu wiele inspirujących aranżacji.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *