Pościel na Walentynki

939d4c0ab2

Bawełniana pościel w serduszkowy wzór to wspaniała oprawa dla walentynkowego wieczoru we dwoje. Projektantki firmy Andropol przygotowały z tej okazji specjalną kolekcję.

Wielu z nas zastanawia się, jaką niespodziankę sprawić swojej drugiej połówce, by w walentynkowy wieczór poczuła się wyjątkowo. Idealnym miejscem, aby mówić o uczuciach jest sypialnia. Natomiast wyrazić je można nie tylko za pomocą słów. Firma Andropol proponuje do walentynkowej sypialni pościel z kolekcji Romance, produkowaną w fabrykach spółki w Andrychowie i w Białymstoku.

W romantyczne nastroje wpisuje się także konfekcja stołowa – Magic Time – przygotowana specjalnie na ten dzień.

– Analogiczne, serduszkowe wzornictwo na obrusach podczas kolacji we dwoje podkreśli doniosłość chwili oraz dodatkowo wprowadzi harmonię w wystroju romantycznego wnętrza – mówi Agnieszka Prus, product manager Sweet Home, marki należącej do Andropolu.  – Wisienką na torcie będą przytulne jaśki w podobnych wzorach oraz serduszkowe gadżety, które uzupełniają całość walentynkowej aranżacji.

Pościel i obrusy z nowej kolekcji można kupić w sprzedaży detalicznej w sklepach marki Sweet Home w Białymstoku i Andrychowie, w sklepie internetowym: www.e-sweethome.com.pl, jak również w hurcie za pośrednictwem strony www.andropol.eu.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *